Dozvíte se jak najít ten nejlepší spořící účet a který spořící účet v Česku je vlastně ten úplně nejlepší. Čtěte dnešní článek.

Funkce spořícího účtu

Spořící účet je většinou brán jako základní prostředek pro spoření volných peněz. Z našich měsíčních příjmů by nám mělo vždy něco zbývat, na tzv. horší časy. Tyto finanční rezervy je lepší dát na spořící účet, než je nechat na téměř bezúročném běžném účtu. Na spořícím účtu si tak můžete postupně budovat svoji finanční rezervu. Vždy je dobré myslet na zadní kolečka.

Nejlepší spořící účty srovnání

Pokud chcete najít opravdu ten nejlepší spořící účet, tak musíte srovnat všechny spořící účty v Česku. Už to nemusíte dělat, my jsme to udělaly za vás. Na srovnání nejlepších spořících účtů se můžete podívat v článku spořící účty srovnání, kde najdete přehledné srovnání nejllepších spořících účtů.

Nejlepší spořící účet = spořící účet od Air Bank

Podle posledního srovnání je nejvýhodnějším spořícím účtem spořící účet od Air Bank. Roční úroková sazba je ve výši: 2,5 % . Navíc nabízí garanci, že bude vždy patři mezi tři nejlepší spořící účty. Air Bank tedy určitě bude dobrou volbou.