Stavební spoření s Liškou patří mezi nejoblíbenější stavební spoření. V článku se dozvíte podmínky stavebního spoření a dozvíte se také více informací o stavebním spoření s Liškou.

Stavební spoření: aktuální podmínky

Stavební spoření se používá jak ke spoření volných peněz, tak si také můžete vzít ze stavebního spoření výhodný úvěr na bydlení. Aktuální výše státní podpory může být maximálně 2000 Kč ročně. Počítá se to jako 10 procent z naspořené částky za rok. Ročně se tedy vyplatí spořit maximálně 20 000 Kč, právě s touto částkou dosáhnete maximální státní podpory.

Tarif Invest

Tarif Invest je určen zejména pro lidi, kteří chtějí zhodnocovat své volné peníze. Úroková sazba z vkladů je 2 % p.a... Úvěr ze stavebního spoření by byl pak úročen roční sazbou 4,8 % p.a.. Minimální cílová částka je u tohoto tarifu nastavena ve výši 40 000 Kč. Aby vám byl schválen úvěr ze stavebního spoření, tak musíte mít naspořeno alespoň 40 % z cílové částky.

Tarif Perspektiv

Tarif Perspektiv je vhodný pro ty, kteří počítají s tím, že si vezmou úvěr ze stavebního spoření, ale také pro lidi, kteří chtějí na stavebním spoření pouze spořit.. Úrok z úvěru ze stavebního spoření bude ve výši 4,8 % p.a. . Aby vám byl úvěr ze stavebního spoření schválen, tak musíte mít našetřeno alespoň 35 procent z cílové částky. Minimální cílová částka je pak nastavena na 150 000 Kč.

Tarif Atraktiv

Tarif Atraktiv je určen pro ty, kteří počítají s tím, že si ze stavebního spoření budou brát úvěr. Úroková sazba z vkladů je 1 % p.a. . Úvěr ze stavebního spoření je pak úročen 3,7 % p.a.. Aby vám byl úvěr ze stavebního spoření schválen, tak musíte naspořit 38 % z cílové částky. Minimální cílová částka je ve výši 40 000 Kč .